Бібліотека загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради

85320,Донецька область, м.Мирноград, м-н Східний

16 жовт. 2018
Бібліотечні заходи
Заходи, які проводились в біібліотеці протягом жовтня

6 квіт. 2018
6.04.2018 р. в бібліотеці сімейного читання пройшов дитячій ранок

19 січ. 2018
До Дня Соборності України 18 січня 2018 року учні ЗОШ № 10 відвідали шкільну бібліотеку. Діти здійснили віртуальну подорож в історичне минуле нашої країни. Бібліотекар розповіла юним громадянам про день 22 січня 1919 року, який увійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України.

З досвіду роботи шкільного бібліотекаря

Основні задачі та напрямки роботи шкільної бібліотеки
  1. У новому навчальному році бібліотека працюватиме над науково-методичною темою: «Робота з дітьми з особливими потребами в умовах інформаційного суспільства».
  2. Основні завдання:
  • Гуманізація виховного процесу, що виражається в створенні умов для всебічного розвитку особистості; для спонукання її до самоаналізу, самооцінки, саморозвитку, самовиховання.
  • Підтримка та укріплення шкільних традицій, що сприяють створенню загальношкільного колективу.
  1. Пріоритетним напрямом роботи бібліотеки є підвищення інформаційної, виховної, пізнавальної, культурологічної та навчальної функцій.
  2.  Регламентування роботи відповідно до державних документів про  бібліотечну справу в Україні.
  3. Ведення довідково-бібліографічного апарату, регламентованої бібліотечної документації та діловодства  українською мовою.
  4. Примноження, збереження фонду української літератури.
  5. Створення умов для відкритості фондів і оперативного повідомлення читачів про зміст наявного фонду та нових надходжень.
  6. Виховання в учнів культури читання, бережливого відношення  до книги, прищеплення навичок самостійного роботи з книгою, потреби в читанні, уміння користуватися бібліотекою.
  7. Сприяти підвищенню майстерності вчителя шляхом популяризації педагогічної літератури та інформації про неї.
  8. Допомога педагогічному колективу  в роботі з обдарованими дітьми.
  9. Забезпечення вчителів матеріалами щодо організації правового, національного, трудового та естетичного виховання учнів.
  10. Надання допомоги вчителям у науково-методичній роботі, у вивченні досягнень педагогіки й психології, нових педагогічних технологій та їх застосування на практиці.
  11. Інформування шкільних методичних об’єднань про нові надходження підручників та методичної літератури.
  12. Популяризація української літератури, історії культури українського народу і вихованню за допомогою цієї  літератури поваги до рідної мови, національно-культурних і духовних надбань нашого народу.
  13. Пропаганда культури світу і ненасильства в інтересах дітей.
  14. Пропаганда здорового способу життя.
  15. Формування правової культури читачів, громадянськості, патріотизму, поширення інтересу до історії рідного краю.
  16. Проведення індивідуальної роботи з читачами як підґрунтя інформаційної культури школярів.
  17. Покращення диференційованого обслуговування користувачів бібліотеки; організація книжкового фонду з урахуванням змін інтересів читачів. Збір, накопичення, систематизація педагогічної інформації і доведення її до користувачів.
  18. Надання допомоги учням і вчителям у вирішенні освітніх проектів.