Бібліотека загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради

85320,Донецька область, м.Мирноград, м-н Східний

16 жовт. 2018
Бібліотечні заходи
Заходи, які проводились в біібліотеці протягом жовтня

6 квіт. 2018
6.04.2018 р. в бібліотеці сімейного читання пройшов дитячій ранок

19 січ. 2018
До Дня Соборності України 18 січня 2018 року учні ЗОШ № 10 відвідали шкільну бібліотеку. Діти здійснили віртуальну подорож в історичне минуле нашої країни. Бібліотекар розповіла юним громадянам про день 22 січня 1919 року, який увійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України.

Про бібліотеку

Історія бібліотеки ЗОШ №10 Димитровської міської ради

Бібліотека школи була заснована у 1976 році разом з відкриттям школи. На протязі 30 років завідувала бібліотекою Ізотова Ніна Василівна.

Бібліотека знаходиться на другому поверсі школи. Загальна площа 65.4кв.м. Читальний зал поєднаний з абонементом. Для навчального фонду підручників є книгосховище. Фонд бібліотеки разом з підручниками складає 30515 примірників.

У фонді бібліотеки зберігаються: фотоальбом, який відображає життя школи і бібліотеки за довгий період творчої співпраці бібліотекарів Ізотової Н.В. та Сінсіпової Г.В. з викладачами школи. Зберігая один з перших альбомів конкурсу – огляду «Живи, книго!» - в якому відображено всю роботу шкільної бібліотеки по збереженню навчальної книги.

Також є 5 почесних грамот, якими нагороджувалася бібліотека за найкраще збереження навчальної книги.

У 2013 році в бібліотеці з’явилася нова експозиція – куточок народознавства «Берегиня», де зібрано багато речей, пов’язаних з життям та побутом українського народу. Багато старовинного посуду, речей домашнього господарства, українського одягу, текстилю, вишивки, рушники, подушки, постільна білизна. Все це збирали багато років учні та їх батьки під керівництвом вчителя історії Шквирі О.В.

Зберігати і передати нащадкам, зробити так щоб лунала народна пісня, щоб не всихало життєдайне джерело народної мудрості і творчості у бібліотеці відведено окреме найпочесніше місце літературі пов’язаній з українською народною творчістю. Це відкрита полиця «Таємниці духовного скарбу». Куточок «Український фольклор– скарбниця мудрості народу». Бібліотекар Сінсіпова Г.В. докладає багато зусиль, щоб створити таку атмосферу, аби молодь не цуралася національного спадку, щоб не тільки на Заході шукала свої ідеали.